SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Üsküdar Tıkanıklık Açma

Üsküdar Tıkanıklık Açma

Üsküdar Kırmadan Tıkanıklık Açma

Üsküdar tıkanıklık açma çalışması yapılırken, tıkanıklığın olduğu yer ve tıkanıklığın sebebine bağlı olarak farklı cihazlar kullanılır. Protesisat, tıkanıklık açma cihazını kullanmadan önce kamera ile pimaş borusunun içini inceler. Çünkü her zaman tıkanıklık olayı aynı sebepten dolayı meydana gelmez. Üsküdar tıkanıklık açma çalışması yapılırken, kameralı görüntüleme cihazı ile ön çalışma yapılır ve tıkanıklık sebebi yabancı bir cisimse robot cihaz kullanılır. Yine tıkanıklığın sebep olduğu cismin türüne göre kanal açma makinesinin ucuna farklı aparatlar takılır. Takılan aparatların görevleri farklılık göstermektedir. Bazı aparatlar parçalama işlevine sahipken bazı aparatlar çekip çıkarma işlevine sahiptir. Bu sayede tıkanıklığa sebep olan cisim ya parçalanır ya da çekip çıkarılır.

iletişim : 0530 562 09 67

Üsküdar Tıkanıklık Açma Fiyatı

Üsküdar bölgesindeki evinizde ofisinizde veya dükkanınızda lavabo tuvalet wc kanal süzgeç pisuar klozet pimaş gibi günlük kullanımda gider tıkanıklığı meydana gelebilir bu gider tıkanıklıkları giderlere atılan tuvalet kağıdı tuvalet kokusu bez kıl ve benzeri maddelerin atılması veya tesisatın yanlış döşenmesiyle alakalı olabilir biz bu tür gider tıkanıklığını kırmadan robotla açıyoruz kırmaya dökmeye son uzman ekibimiz ve son teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmet veriyoruz giderlere atılan maddeleri geri çıkararak kesin çözüm sağlıyoruz tıkalı giderden geriye su taşıyorsa il önce üst katlardaki komşularınızın evdeki tuvalet ve lavaboları kullanmamasını söylerseniz su geri taşmaz sonra yapmanız gereken profesyonel bir firmadan yarım istemeniz yeterlidir biz 1 saat içinde müdahale edip tıkanan giderinizi makine yardımıyla açıp hizmetinize sunarız bizi seçtiğiniz için teşekkür ediyoruz

Üsküdar Tuvalet Tıkanıklık Açma

Tuvalet, lavabo pimaş kanal süzgeç boru mutfak gideri rögar gideri tıkanıklıklarına kesin çözüm olarak robot cihazlar ve kamaralar sayesinde kırmadan dökmeden açıyoruz uzman ekibimiz tıkanıklık açma konusun da çok profesyonel olarak yetişmiş olmaması nedeniyle bize bu konuda güvenebilirsiniz tuvalete veya klozete atılan bez havlu temizlik bezi ıslak havlu çamaşır veya tuvalet kağıdı olabilir bu tür tıkanıklıkları gider veya pimaş içinde robot cihaz yardımıyla geri alarak kesin olarak çözüm sağlıyoruz. Tıkanma önleyici kimyasalı döktükten hemen sonra soyucuyu kullanmayın. Bunun sonucunda üzerinize kimyasallar sıçrayabilir. Üsküdar tesisatçısı perakende mağazalarında satılan çoğu kanal temizleyici tuvaletler için uygun değildir. Ürünün tuvalet kanallarına uygun olduğundan emin olmak için ürün etiketlerini kontrol edin. Üsküdar tuvalet tıkanıklık açma firması olarak bazı temizleyicilerin suyla kimyasal olarak reaksiyona girerek yüksek sıcaklıklara ve ısıya neden olduğunu ve bunun doğru şekilde kullanılmadığı takdirde tuvalete ve onu bağlayan plastik borulara ciddi şekilde zarar verebileceğini unutmayın.

iletişim : 0530 562 09 67

Üsküdar Banyo Tıkanıklık Açma

Üsküdar klozet açma konusunda uzman ekibimiz profesyonel çözümler sunmaktadır klozet tıkanması klozete atılan çocuk bezi temizlik bezi peçete tuvalet kağıdı ıslak mendil klozet kokusu gibi çeşitli sebeplerle olabilir bu gibi durumlarda kırmadan dökmeden klozet tıkanıklığını robot cihaz yardımıyla açıyoruz klozet tıkanması çok sık yaşanan bir durumdur klozet tıkanıklığı gibi bir durum başınıza geldiğinde kesinlikle profesyonel bir firmadan yardım almalısınız çünkü mahalle tesisatçılarının böyle bir durumda klozeti kırdıkları bile rastlanmış bir durumdur bazen klozet tıkanıklığını açmak için söküp takmak gerekebilir bunu da klozeti kırmadan çizmeden biz yapıyoruz.

iletişim : 0530 562 09 67

Üsküdar Lavabo Tıkanıklık Açma

Elbise askıları ve tıkanıklıklar klozetin seramiği üzerinde çizikler bırakabilir. Hasarı azaltmak için en azından çıplak gözle görülebilen yerlerde mümkün olduğunca dikkatli kullanın. Boruya takılan askı ucunun uygun pense ile hafifçe “V” şeklinde bükülmesi ve ardından elektrik bandı ile hafifçe kapatılması mümkündür. Üsküdar Tuvalet tıkanıklık açma Tesisatçısı, Kancayı tıkanıklığa veya oyuncağa doğru dikkatlice uzatın ve ardından yavaşça çekmeye devam edin. Kanal temizleyicileri genellikle çok zehirli ve tehlikelidir. Cilt ve göz ile temasından kaçının ve kimyasalları karıştırmayın. Tüm üretici talimatlarını izleyin ve tüm uyarıları dikkate alın. Cımbızı klozete koyarken cımbızı şiddetli bir şekilde itmeyin veya çekmeyin, bu gereksizdir ve su sıçramasına neden olur.

iletişim : 0530 562 09 67

Üsküdar Tıkanıklık Açma Firması Nasıl Seçilir?

Tıkanan tuvalet açma yöntemleri çok çeşitlidir. Üsküdar mutfak gideri açma yöntemleri, kişinin kendi başına ve hiçbir yardım almadan gerçekleştirebileceği basit yöntemleri de içermektedir. Bunların başında kimyasal madde kullanımı gelmektedir. Satın alınan çözücü, tuvalet içerisine dökülerek, yabancı maddenin eritilmeye çalışılması en bilindik tuvalet açma yöntemidir. Fakat bu işlem her zaman etkili olmamaktadır. Zira tıkamaya sebep olan yabancı maddenin büyük ya da katı olması, bu yöntemin başarısız olmasına sebep Diğer bir yöntem ise kimyasal madde ile tıkanıklığa son vermeye çalışmaktır. Delik içerisine dökülen kimyasal madde ile pimaş tıkanıklığı na sebep olan atıklar parçalanıp, çözülmeye çalışılır. Maddenin büyük ve katı olması durumunda, bu yöntem de işe yaramamaktadır.

Üsküdar Lavaboda Gider Tıkanıklığı Nasıl Açılır?

Bir diğer yönteme göre de kanal içerisine tazyikli su verilerek, Üsküdar mutfak gideri açma yabancı maddenin yerinden oynatılması amaçlanmaktadır. Bu işlem de her zaman kesin bir sonucu beraberinde getirmeyebilmektedir. Son dönemde uygulanan bir diğer sistem ise tıkanan tuvaleti açmak için en çok tercih edilen yöntem olarak dikkat çekmektedir. Bu işleme göre, tuvalet borularına kablolu robotlar sokulmaktadır. Üsküdar mutfak gideri açma Bu robotlar üzerinde kamera sistemine sahip bir yapıdadırlar. Kanal içerisinden görüntü alan robotlar, bu görüntüyü anında dışarıda bağlı olduğu monitör ekranına aktarmaktadır. Elektronik cihaz başındaki deneyimli personel ise görüntüyü izlemekte ve sorunun olduğu yeri tespit etmektedir. Bundan sonra yapılacak işlem ise sorunlu bölgedeki yabancı maddenin tazyikli su ile temizlenmesidir. Eğer tazyikli su ile yabancı madde temizlenemiyorsa, bu defa maddenin kırılıp, parçalanması işlemine geçilmektedir. Böylelikle tuvaletteki tıkanıklık sorunu giderilmektedir.

Our Score
Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1