iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Çayırova Su Kaçağı Tespiti

Çayırova Su Kaçağı Tespiti

Çayırova su kaçağı tespiti su tesisatçısı ekibimiz 7/24 yerinde tespit edip ve tamirini yapmaktayız. Banyo su kaçağı, mutfak su sızıntısı, ev ve iş yeri tüm işlerde tam net olarak sızıntının yerini buluyoruz. Çayırova su kaçağı tespiti firması olarak aynı gün içerinde kaçağı bulup, tamiratını yapıyoruz. Sıhhi tesisatlarda arıza ve akıntılar zamanla meydana gelmektedir. Başlıca neden olan sebepleri vardır. Özellikle temiz su tesisat hattında kullanılan borularda, dirsek birleşim kaynakları çok önemlidir.

iletişim : 0530 562 09 67

Çayırova Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Genellikle yapılan hatalardan biri birleşim yapılırken tam ısıtmadan birbirine geçirmektir. Belli oranda içine girmediği için belli bir zaman sonra açılma yapar. Çayırova su kaçağı tespiti bir diğeri ise kaynak yapılırken, arasına taş parçası ve buna benzer maddeler girer. Böylece ileride basınç olduğunda boru yavaşça su sızıntısı oluşturur. Yaşadığımız teknoloji çağında patlak borunun yerini bulmak termal kameralar ile daha da kolaylaştı. Su borularında yaşanan sızıntı problemlerinin sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturulabilmesi için termal kamera kullanmaktayız. Bu makineler zeminin röntgenini çekip, patlak noktanın ortaya çıkarılmasında büyük öneme sahiptir. Müşteri her zaman daha net sonuçları görmek ister.

Çayırova Su Kaçağı Bulma

Termal kamerayla sistemi zeminde gözle görünmeyen ısı farklarını ekran üzerinde kullanıcıya renklendirip ortaya çıkarır. Sıva altına döşenen su borularında sıcak su kaçıran yerde ısı farkı oluşur. Termal kameraların kullanıldığı alanlar sıcak su tesisatları, kalorifer tesisatlarında ve izolasyon sorunu yaşanan yerlerdir. Yaşadığınız sorunun termal kamera ile bulunmasını istiyorsanız Su Kaçağı Tespiti denince bizimle iletişime geçiniz. Nereden geldiği belli olmayan su sızıntılarıyla uğraşmak, yerini bulup tamir etmek çok zor bir iştir. Bazen bu durum öyle karmaşık olur ki her tarafı kazıp, kırmanıza rağmen sonuç elde edilemez. Termal kamerayla su kaçağı bulma genellikle merkezi sistem ısıtmalarda ve kalorifer tesisatlarında daha etkilidir.

iletişim : 0530 562 09 67

Çayırova Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Termal kamera sadece ısıya duyarlıdır ve su kaçağını da ısınmış su olmadan bulamaz. Bunun yanı sıra yerden ısıtma sistemlerinde her yer ısındığı için, su kaçağı pek anlaşılamayabilir. Bunun için zemini soğutmak ve hangi hatta kaçak varsa onu tespit edip, sadece o hattı çalıştırmak gerekebilir. Bu sebeplerden ötürü termal kamera ile yapılan işlem uzun sürer ve çok zahmetlidir. Banyo yapmak, su içmek ya da genel temizlikler için gerekli olan suları evlerde kullanmanıza sağlayan su tesisatlarında, çeşitli nedenlerden dolayı arızalar ve kaçaklar meydana gelebilmektedir. Özellikle borularda görülen aşırı delikler sonrasında ev ya da farklı yapılarda görülebilecek olan su taşmaları, aynı zamanda binalardaki alt kattaki kişiler içinde olumsuzluk yaratmaktadır.

iletişim : 0530 562 09 67

Çayırova Noktasal Su Kaçağı Tespit

Yapıların ve kişilerin sağlığı için bu olumsuz durumların ortadan kaldırılması için işinin ehli firmalardan yardım alınması gerekmektedir. Bu durumlar için acil olarak su kaçağı tespiti hizmetine yer vermekte olan firmamız, işinde uzman ustalar ile birlikte olumlu sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dürüst ve titiz bir şekilde çalışmayı her zaman kendimize görev bildik ve kurulduğumuzdan bu yana bu şekilde çalışma sağlamaktayız. Bu sorunun mutlaka kısa zaman içerisinde çözülmesi büyük önem taşır. Binanızda veya iş yerinizde su kaçağı problemi ile karşı karşıya kaldıysanız bize hemen ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınızda ekiplerimiz yarım saat içerisinde adresinize gelecek ve su kaçağı tespitini kısa zamanda çözecektir. Acil su kaçağı tespiti hizmeti için bizimle iletişime geçin.

Çayırova Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Günümüzde firmamızdaki profesyonel tesisatçılar tarafından sık sık sunulan hizmetler arasında yer almaktadır. Su tesisatları, günümüzde pek çok farklı problemin meydana geldiği bölümlerden biridir. Ancak su tesisatının gündelik hayatta önemli bir yere sahip olması nedeniyle bu problemler, bireyler için zorlu süreçler oluşmasına neden olabilir. Su borularında oluşan bazı hasarlar gibi sorunlar, günümüzde bireylerin sık sık karşılaştığı problemler arasında yer alır. Ancak, su tesisatında yer alan problemler arasında en tehlikeli olanlarından biri de su kaçağı sorunlarıdır. Özellikle su kaçağı sorunları, zamanında tespit edilmediği takdirde oldukça yüksek maliyetli masraflara neden olan sorunlardan bir tanesidir.

iletişim : 0530 562 09 67

Çayırova Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı bulma işlemleri, bireylerin en sık ihtiyaç duyduğu işlemlerden biridir. Ancak aynı zamanda su kaçağı tespiti işlemleri, bireylerin gözünü en çok korkutan tesisatçılık işlemlerinden biridir. Bunun nedeni ise, su kaçağının tespiti ve tadilatı için kırılıp dökülen duvarlar ve bu duvarların geri tadilatından kaynaklanır. Su kaçağı tespiti işlemlerinde oluşan dağınıklıktan çekinen bireyler için günümüzde farklı alternatiflerden bahsetmek mümkündür. Termal kameralar sayesinde günümüzde hem kırmadan su kaçağı tespiti olur. Hem de su kaçağı tespiti işlemleri uygulanır. Termal kameralar sayesinde, herhangi bir dağınıklığa sebebiyet vermeden duvarların arkasında su borularının durumu kolay bir şekilde profesyonel tesisatçılar tarafından incelenmektedir.

Çayırova Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar?

Çayırova su kaçağı tespiti için ilk önce sıcak su hattı ve soğuk su hattı birbirinden ayrılır. Su saati girişine körtapa takılır. Su basıncı su kaçağının durumuna göre 15. 20 bara kadar çıkartılabilmektedir. Tesisata basılan basınçlı yani tazyikli su, su tesisatında ki kaçakta ses çıkarmaktadır. Bu ses su kaçağı dinleme cihazı ile dinlenilir ve su kaçağının olduğu yer tespit edilir. Su kaçağının yerine ulaşmış oluruz. Su kaçıran yeri keseriz. Kaynak makinesi ile tesisat kaynağı yapılır ve işlem tamamlanır. Su kaçağı tespiti için kullanılan cihazların çok iyi kalitede olması gerekmektedir.

Our Score
Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!