SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Cihazla Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye su kaçağı tespiti işlemi yapılmadan önce dairenin su tesisat vanası saatten kapatılıp test pompası tesisata bağlanır. Sıcak su tesisatı ve soğuk su tesisatı kontrol edilir. Her hangi bir kaçak varsa sıcak yada soğuk su hattındaysa tespit edilir ve ona göre işlem başlar. Termal kamera ve dinleme cihazı yardımıyla su kaçağının yeri dinlenerek ve kamerayla bakılarak Ümraniye su kaçağının yeri tespit edilir.

Dikkatinizi Çekebilir ► Ümraniye Tesisatçı

iletişim : 0530 562 09 67

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Bulma

Ümraniye su kaçağı tespiti uzmanlarımız öncelikle cihazla su kaçağı tespiti yapıyor, ardından tespit edilen su sızıntısına etrafa zarar vermeden, kırmadan, nokta atışı ulaşabiliyor. Ümraniye’deki müşterimizin evinde su kaçaklarını tespit ederken en yeni teknolojik robotları ve gelişmiş ekipmanları kullanıyoruz. Böylece, işin sonunda su kaçağını tespit ve tamir ettiğimizde, evin temiz kalmasını sağlamış oluyoruz. Ümraniye’de bu işi yapan firmalar, amatör kişiler mevcut. Sözde su kaçağı tespit uzmanları kaynağı bulmak için evinizi kırıp, dökebilir işleri daha pahalı ve zor hale getirebilir. Biz hiç bir yere zarar vermeden, kırmadan su kaçağını tespit edebiliyoruz.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Termal Kamera ile Su Kaçağı Tespiti

Ümraniye ilçesinde kesintisiz hizmet veren firmamız tıkanıklık açma konusun uzman ekipler ve tuvalet tıkanıklığı açma, lavabo tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma klozet tıkanıklığı açma, mutfak gideri tıkanıklığı açma özelliklere sahip son teknoloji kameralı robot cihazlar ile tıkanmış olan lavabo, tuvalet, klozet, mutfak, pimaş, kanal, logar, banyo, süzgeç gibi pis su giderlerini kırmadan açma işlemini gerçekleştiriyoruz. Teknolojinin ilerlemesiyle tıkalı kanallarda sebebin tespiti ve çözümü çok hızlı ve kolay bir hal almıştır. Özel kanal açma robotları sayesinde artık dakikalar içinde tıkanıklığa neden olan nokta ve sebepler bulunabiliyor ve çoğunlukla kırma dökme gibi işlemler olmadan tıkalı kanallar açılabilmektedir.

iletişim : 0530 562 09 67

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Noktasal Su Kaçağı Tespit

Ümraniye su tesisatçısı olarak pis su kaçağı tespiti konusunda sizlere profesyonel kanal görüntüleme cihazlarımız ile hizmet sunmaktayız. Kullanmış olduğumuz yüksek çözünürlüklü kanal görüntüleme kameralı yardımı ile pimaş borularınızı görüntülüyor ve oluşan arızayı tespit ediyoruz. Ümraniye pis su kaçağı tespiti ekiplerimiz tespit işlemi sonrasında hızlı bir şekilde onarım işlemini yaparak su kaçağı tamirini gerçekleştirmektedir. Firmamızın her yıl yenilediği su tesisatı teknolojileri sayesinde, kırmadan 10-30 dakika içerisinde su kaçaklarının yerini yanılmadan tespit edebiliyoruz.

iletişim : 0530 562 09 67

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Kırmadan su kaçağı işlemlerimize manometre testi ile başlar, testin sonucunda sızıntının ya da kaçağın soğuk su tesisatında mı yoksa sıcak su tesisatında mı olduğunu buluruz. Su kaçağının her iki borudan birisinde olması halinde, diğer cihazlarımız ile o boruları incelemeye alırız. Kameralı sistemler ile incelediğimiz tesisat borularında kaçak ya da sızıntı kendini farklı bir renk ile belli etmektedir. Akustik dinleme, nemölçer gibi cihazlarla da teyit ettiğimiz o bölgeleri işaretleyerek, minimum bir alanda kırma ya da sökme işlemini yaparak tesisattaki kaçağı buluruz.

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçağı tespit işlemlerini kırmadan makine ile termal ve akustik ses dinleme cihazı ile evinizde veya ofisinizde oluşan rutubet veya gözle görülebilen kaçakları makine ile hiçbir yeri kırmadan ve dökmeden noktasal olarak tespit edip tamirat işlemini gerçekleştirmektedir. Bu şekilde yapılan tespit sayesinde sizi daha fazla masraf yapmanızı engelliyoruz. Cihazları olmayan ustaları çağırdığınızda daha fazla yeri kırmakta hatta su kaçağını bulamamaktadır. Bir çok yeri kırıp size daha fazla masraflar çıkarmaktadır. Ümraniye tesisat firmaları içerisinde bölgede uzun yıllardır hizmet veren firmamız profesyonel ekipmanlar ve işinin ehli ustalar ile hizmet vermektedir.

iletişim : 0530 562 09 67

Ümraniye Su Kaçağı Tespiti Su Kaçağı Tespiti Ne Kadar?

Kullanılan son teknoloji cihazlar yardımı ile tüm sorunlarınıza kısa sürede kalıcı çözümler sağlıyoruz. Üstelik yapılan tüm onarımlar 1 yıl işçilik garantisi altında firmamız tarafından güvence altına alınmaktadır. Ümraniye su kaçak tespiti ekiplerimiz tamamen profesyonel cihazlar ile çalışan işinde profesyonel olan kişilerdir. Ümraniye su tesisat servisi ekiplerimiz su kaçağı olan bölgeyi noktasal olarak tespit ederek su kaçağı tamiri işlemini gerçekleştirmektedir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan Ümraniye su kaçak tespiti sayfamızı inceleyebilir ya da bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Our Score
Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1