SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Tuzla Vidanjör

Tuzla Vidanjör

Tuzla Kuka Vidanjör Hizmeti

Tuzla vidanjör hizmeti kapsamında bölgesinin neresinde olursanız olun, firmamızın vidanjör ve kuka hizmetlerinden destek alın. Firmamız Tuzla vidanjör hizmetleri, logar temizleme, foseptik temizleme, kuka hizmeti, kanalizasyon temizleme gibi alanlarada hizmet vermektedir. Tuzla ilçesinin neresinde olursanız olun, hizmetlerimizden yararlanın. Ekibimiz 7/24 vidanjör hizmeti vermektedir. Bizi günün her saati arayabilirsiniz. Tuzla civarında hizmet vermekteyiz.

iletişim : 0530 562 09 67

Tuzla Vidanjör Kuka Kiralama

Logarlar bina dışında olsa da, tıkanmanın nedeni binalardan gelen atıklardır. Katı maddeler pimaş boruları tıkayabilir. Ev veya işte bilinçsiz bir şekilde tuvalet kullanımı, suda kaybolmayan maddelerin, suya atılması tuvaletlere atılması logar tıkanıklığı sebebidir. Logar temizliği belirli periyorlat ile yapıldığında başta insanı ve çevreyi rahatsız eden kokular olmak üzere kanalizasyon ve taşan suyunun çevreye dağılması engellenmiş olur.

iletişim : 0530 562 09 67

Tuzla Kanalizasyon Açma ve Logar Temizleme

Bina ve diğer yapıların bütün unsurları zamanla yıpranır hatta çalışamaz hale gelebilir. Birçok kişi binaların sıvası yâda boyası, kapı yâda penceresi gibi parçalarını zamanla yeniler yâda onarır. Bu aksamlar binanın gözle görülen kısımları olduğu için yıpranma ve deformasyonlar daha çabuk fark edildiği için yenilenir. Ancak bina ve yapıların en önemli unsurları arasında yer alan kanalizasyon tesisatı için durum aynı değildir.

iletişim : 0530 562 09 67

Tuzla Foseptik Kuyularının Çekim ve İç Temizliği

Yerin altında olduğu için ve sürekli göz önünde olmadığı için meydana gelen yıpranma deformasyonlar hemen fark edilmez. Ta ki tıkanma yâda tamamen çalışamaz hale geldiği zaman fark edilir. Hâlbuki binalar ve diğer yapıların hemen hemen hepsinde binanın önünde bir tane ana logar bulunur. Bu logarlar kanalizasyon tesisatının kontrolü için yapılmıştır. Bu logarlar belirli periyotlarla kontrol edildiği zaman arıza ve tıkanıklıklar daha önceden fark edilebilir ve logarın temizliği, bakımı ve kontrolü zamanında yapıldığında ilerleyen zamanlarda meydana gelebilecek arızaların da önüne geçilmiş olur.

iletişim : 0530 562 09 67

Tuzla Atık Su Çekimi

Kanalizasyon giderinin geçtiği bölgelerde oluşan çöküntüler, Yağışta yetersiz pimaş gideri, Hatalı kullanımlar tıkanıklığın oluşmasındaki sıralanabilecek nedenlerdendir. Tam bu noktada hizmet talep edebileceğiniz Ataşehir Kanalizasyoncu servisimizin avantajlarından yararlanabilir, bizimle çalışma keyfini yaşayabilirsiniz. Kanalizasyon sorunları yaşıyorsanız firmamızdan kırmadan dökmeden profesyonel kanal tıkanıklığı tespiti, kanalizasyon tamiri fiyatları garantili çözümler desteği alabilirsiniz. İstanbul ilinin tamamına kanalizasyon açma hizmetinin yanında, yeni kanalizasyon yapımı yada sürekli sorun yaratan eski kanalizasyonu değiştirmek isteyenlere İSKİ tarafından yapılan temel kanallara bbağlama desteğimiz bulunmaktadır.

iletişim : 0530 562 09 67

Tuzla Acil Vidanjör Kanalizasyon Açma

Foseptik kuyuları, kanalizasyon bağlantısının henüz oluşmadığı alanlarda atık sularının birikmesi için kullanılan çukarlardır. Foseptik kuyuları zaman içerisinde pisliklerin birikmesinden dolayı dolduğu için boşaltılıp temizlenmesi gerekir. Tuzla vidanjör fiyatları için site içerisindeki iletişim numaralarımızdan, forumlarımızdan iletişime geçebilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tuzla vidanjör, kanalizasyon arızaları durumunda, belediye ve özel sektöre, kamu kurum ve kuruluşlarına vidanjör kiralama hizmetleri vermektedir. Vidanjör araçlarının yetersiz kaldığı il ve ilçelerde özel vidanjör firması olarak hizmet sunmaktayız. Tuzla’de vidanjör firmaları arasında en çok aranan ve profosyonel ekip kadrosu ile firmamıza ulaşım sağlıyabilirsiniz.

Our Score
Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1