iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Kartal Vidanjör

Kartal Vidanjör

Kartal Kuka Vidanjör Hizmeti

Kartal vidanjör firması olarak farklı sıvı ve çamur atıklarını bir pompa aracılığıyla mevcut tanker sistemine depolayarak, aktarılmasını sağlayan araçtır. Kartal vidanjör hizmetleri ilk olarak madenlerde bulunan çamur ve bulamacın aktarım işlemi için kullanılıyordu ancak günümüzde, vidanjörler birçok alanda çeşitli atıkların aktarılmasında kullanılmaya başladı soylu vidanjör ve kuka olarak İstanbulun tüm ilçelerinde 7/24 vidanjör hizmeti vermekteyiz.

iletişim : 0530 562 09 67

Kartal Vidanjör Kuka Kiralama

Kartal vidanjör kuka hizmetinde kuka aracı ile verilmekte olup, kuka aracının arka tarafında bulunan mikser olarak adlandırabileceğimiz mekanizması sayesinde, kanal ve tıkanıklığın olduğu bölüme uzatılan hortumla tazyikli su vererek tıkanıklığın giderilmesini sağlamaktadır. Büyük ve küçük kuka araçları sayesinde küçük ve dar yerlerde de kuka hizmeti verilebilmektedir. Bu durum hem bina, apartman ve site dışı, hemde kanal tıkanıklığında başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Profesyonel ekiplerce yürütülen kuka hizmeti maliyeti düşük olup kesin çözüm sağlamaktadır. Pahası sebebiyle bireysel olarak ulaşamayacağımız bu cihazı büyük firmalar hizmet için satın alıp vatandaşlarımıza kaliteli ve kesin çözüm üreten bir hizmet sunmaktadır.

0530 562 09 67 numaradan bizlere yapabilir. Su tesisatçısı Kenan olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Kartal Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

iletişim : 0530 562 09 67

Kartal Kanalizasyon Açma ve Logar Temizleme

Kartal vidanjör, deneyimli, uzman kadrosu ve geniş araç filosu ile Faaliyette olduğu ilk günden bugüne yasal yükümlülükler kapsamında çalışmalar yapan Kartal Vidanjör, tüm servisleriyle 7/24 kaliteli, doğru, zamanında ve ekonomik hizmet sunmaktadır. Kanal temizleme aracı, kanalizasyon tıkanmaları, foseptik kuyularının özellikle tıkanması sonucunda son sistem araçlarla sayesinde her türlü tıkanıklığın kısa sürede giderilerek temizlik yapılır. Vidanjör araçları genel olarak kanalizasyon temizliğinde kullanılmaktadır. Ancak kanalizasyon temizliğinin yanı sıra otel, cafe ve restoranların atıklarının temizlenmesi için de vidanjör hizmetlerinden faydalanılmaktadır. Kartal vidanjör olarak hem kanalizasyon temizliği için hem de işletmelerin atıklarının temizliği için vidanjör hizmetleri sunuyoruz. İnşaatların temellerinde meydana gelen su birikintilerini de vidanjörler temizlemektedir. Fabrikalarda ortaya çıkan atıkların temizliği için de yine vidanjör araçları kullanılmaktadır.

iletişim : 0530 562 09 67

Kartal Atık Su Çekimi

Kartal Foseptik Kuyularının Çekim ve İç Temizliği

Katı ve sıvı atıklarla ilgili tüm temizlik işleri vidanjör araçları sayesinde gerçekleştirilmektedir. Atık temizliği için vidanjör hizmetlerimizi inceleyebilirsiniz En kısa sürede gelen vidanjör araçlarımız hızlı ve güvenilir bir atık temizliği hizmeti sunmakta ve vidanjörlük hizmetlerini başarı ile yerine getirmektedir. Bünyemizde bulunan uzman kadromuz tesisatçı ustalarımız servis ekip personelimiz ve kullandığımız son teknolojik ekipmanlar ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız tüm çalışmalar firmamız tarafından garanti sertifikalı iş teslimatı adı altında yapılarak güvence verilmektedir. Tüm kurum ve kuruluşlardan almış olduğumuz üstün başarı belgesi ve yetki belgeleri ile sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz.

iletişim : 0530 562 09 67

Kartal Acil Vidanjör Kanalizasyon Açma

Yıllardır kullanmış olduğunuz su tesisatlarında kireçlenme veya yabancı cisim kaçması sonucu tıkanıklıklar meydana gelebilir. Bu tıkanıklıklar su baskını su faturasının daha yüksek gelmesi rutubet eşyalarınızın zarar görmesi pis bir koku sağlık problemlerinin başlaması gibi bir çok olumsuzluklara sebep olmaktadır. Hem sağlığınıza hemde bütçenize daha fazla zarar vermeden sizlerde tüm tıkanıklık problemlerinde bizlerden destek alabilirsiniz. Her nerede olursanız olun tüm il ilçe semt ve mahallelerde hizmet vermekteyiz. Bizlere bir telefon kadar uzaktasınız. Logar binanın dışında olsa bile, genellikle binadan gelen atıklar ile tıkanır. Genellikle katı maddeler boruları tıkamaktadır.

iletişim : 0530 562 09 67

Kartal Vidanjör Tıkalı Kanalizasyon Açma

Ev ve iş yerinde kullanılan tuvaletlerin bilinçsiz olarak kullanılması, su ile erimeyen maddelerin tuvalete atılması tuvalete dökülmesi logar tıkanıklığının sebeplerindendir. Logar bakımı belirli periyorlat ile yapıldığında başta kötü kokular olmak üzere taşma ve kanalizasyon suyunun etrafa yayılması engellenir. Foseptik kuyuları adı verilen çukurlar, kanalizasyon bağlantısının henüz oluşmadığı yerlerde atık sularının toplanması için oluşturulan derin çukurlardır. Foseptik kuyuları zamanla atıkların birikmesinden dolayı dolduğu için boşaltılıp temizlenmesi gerekir. Firmamız Kartal vidanjör hizmetleri, logar temizleme, foseptik temizleme, kuka hizmeti, kanalizasyon temizleme gibi alanlarada hizmet vermektedir. Bağcılar ilçesinin neresinde olursanız olun, hizmetlerimzden yararlanbilirsiniz. Firmamız 7/24 vidanjör hizmeti vermektedir, vidanjör hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Our Score
Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!