iletisim mouse ev zar soru video kullanici pdf yildiz istatistik sozlesme destek1 telefon deney menu kampanya klasor urun ampul gulenyuz bilgi sunum bina kurumsal arti kalp yorum bilim duyuru sepet liste monitor takvim ceptelefonu whatsapp gazete foto ayar canta anlasma cuzdan saat para nakliye konum tamir alinti dunya elmas ok destek2
SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Gebze Vidanjör

Gebze Vidanjör

Gebze Kuka Vidanjör Hizmeti

Gebze vidanjör hizmeti ile 2010 yılından bu yana İstanbul anadolu yakasında öncelikli olarak Gebze olmak üzere İstanbul gibi büyük bir şehrin tamamına Vidanjör kuka, otel restoran atık yağ temizliği, tıkanıklık açma, kanal açma gibi hizmetleri vermekte olup bir çok ilde de hizmet vermektedir. Gebze acil vidanjör firması olarak size en yakın noktadayız. İstanbul’un her bir ilçesine özel olarak servis hizmeti sağlıyoruz.

iletişim : 0530 562 09 67

Gebze Vidanjör Kuka Kiralama

Gelişmiş ekipmanlarımız ve profesyonel ekibimiz ile tıkanan kanalizasyonları yerinde, hızlı ve kırmadan çözüm sağlıyoruz. Gebze ilçesi için kanalizasyon açan firmamız tıkanıklığa neden olan maddeleri özel robotlar ile göstermektedir. Gebze ilçesinde logar veya rögar temizliği konusunda kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bunun için 7/24 saat esasına dayanarak çalışmalarımızı yerine getiriyoruz. Etkili bir tıkanıklık açma yöntemi kullanan firmamız logarların tıkanmasına sebep olan başlıca hataları gidermektedir. Bu sorunlar kullanım kaynaklı olmakla beraber düzensiz temizlik ve yabancı maddelerin gidere atılması ile başlar. Oysa ki tıkanmalara neden olan peçete, kağıt rulo, çocuk bezi atılması ile gider noktaları kolaylıkla tıkanabilmektedir.

iletişim : 0530 562 09 67

Gebze Kanalizasyon Açma ve Logar Temizleme

Kanalizasyonun tıkanmasında önemli bir faktör olan bu atıklar çöpe atılmadığı takdirde klozet ve rögarlar kolaylıkla tıkanabilmektedir. Ayrıca bu işlemler yapılmadan önce oldukça dikkatli davranılmalıdır. Çünkü tesisat yapılarının ve yerleşim yerlerinin eski olması sonucu dar sokaklara girmek zor olmaktadır. Bu tür durumlarda genel olarak tesisat boruları içerisinde oluşan yağlanma, kıl, toprak, tüy, kadın pedi, tuvalet kağıdı veya peçete gibi yabancı maddelerin birikmesi tıkanmalara sebep olmaktadır.

iletişim : 0530 562 09 67

Çekmeköy Foseptik Kuyularının Çekim ve İç Temizliği

Kanalizasyon tıkanıklıklarında eğer düzenli temizlik yapılmazsa tıkanmalara sebep olunabilmektedir. Bu yüzden her yıl en az iki kere logar temizliği yapılması şarttır. Bu temizlik işlemleri yapılmazsa eğer sular birikir ve kanalizasyon hattına ulaşamaz. Yani kanalizasyon hattına ulaşmayan durumlarında en yakın evin tuvalet veya banyo giderinden suların fışkırarak gelmesi gözlemlenebilmektedir. Bundan sonraki aşamalarda ise borularda çatlak veya kırıklar oluşabilmektedir. Bu da suyun toprağa inmesine ve zemini yumuşatmasına sebep olmaktadır.

iletişim : 0530 562 09 67

Gebze Atık Su Çekimi

Tıkanma sorunları tecrübesiz ve bilgisiz kişiler tarafından çözülmeye çalışılıyorsa eğer daha büyük sorunların ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Bu gibi durumlarda tıkanan kanalizasyona sadece yetkili ellerin gelişmiş ekipmanlarla müdahale etmesi gerekmektedir. Firmamız sizin çağırdığınız yere gelir. Geldikten sonra gerekli incelemeleri yapar. Kullanılacak ekipmanları hazırlar. Tıkanmaya sebep olan maddeleri kolaylıkla tespit eder. Bu maddelerin hızlı bir şekilde tıkanma yaptığı alana basınçlı su uygulaması gerçekleştirir.

Gebze Acil Vidanjör Kanalizasyon Açma

Gebze acil vidanjör hizmeti sayesinde tıkanıklık açma problemlerinizi ortadan kaldırıyoruz. Vidanjör hizmeti sağladığımız Gebze ilçesinin tüm mahallelerine sağladığımız hizmetle kırmadan dökmeden tıkanıklıkları tam anlamıyla ortadan kaldırıyoruz. Tıkanıklık açma konusunda bizleri aradığınızda aynı gün içerisinde profesyonel kadromuz ile yanınızda oluyoruz.

iletişim : 0530 562 09 67

Gebze Acil Vidanjör | Logar / Rögar Temizleme Firması

Gebze vidanjör kuka hizmeti ile kuka aracı ile verilmekte olup, kuka aracının arka tarafında bulunan mikser olarak adlandırabileceğimiz mekanizması sayesinde, kanal ve tıkanıklığın olduğu bölüme uzatılan hortumla tazyikli su vererek tıkanıklığın giderilmesini sağlamaktadır. Büyük ve küçük kuka araçları sayesinde kücük ve dar yerlerde de kuka hizmeti verilebilmektedir. Bu durum hem bina, apartman ve site dışı, hemde kanal tıkanıklığında başarılı bir şekilde uygulanmaktadır.

Acil Vidanjör Hizmeti Tıkanıklık Açma

Profesyonel ekiplerce yürütülen kuka hizmeti maliyeti düşük olup kesin çözüm sağlamaktadır. Pahası sebebiyle bireysel olarak ulaşamayacağımız bu cihazı büyük firmalar hizmet için satın alıp vatandaşlarımıza kaliteli ve kesin çözüm üreten bir hizmet sunmaktadır. Gebze vidanjör hizmeti olarak, Kuka kanal açma aracı, yüksek basınçlı suyun temizlenmesi istenen kanal içine bir yüksek basınç hortumu ve ucuna bağlanmış kanal açma başlığı ile iletilmesi, kanaldaki tıkanıkların yüksek basınçtaki suyun parçalama ve itici özellikleri kullanılarak aşılmasıyla sağlanmaktadır.

Our Score
Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!