SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu su tesisatçısı firmamız su ve gider tesisatları ile ilgili kurumsal ve profesyonel hizmet veren öncü firmaları arasında yer almaktadır. Özellikle yaşam alanlarınızın konforu ve sağlığı açısından oldukça büyük bir sorun teşkil eden tıkanıklıkların ve su kaçaklarının tespitinde, profesyonelce hizmet vermekteyiz. İnsan elinin ulaşamayacağı noktalarda sizler farkında olmasanız da su kaçakları oluşabilmektedir. Binanız oldukça eski olabilir ya da bina yapımında kullanılan su tesisatı malzemelerinin kalitesizliğinden dolayı su kaçakları meydana gelebilir.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0530 562 09 67

beyoğlu su tesisatçısı

beyoğlu su tesisatçısı

0530 562 09 67 numaradan bizlere yapabilir. Su tesisatçısı Kenan olarak sizlere kaliteli ve garantili hizmet sunmak için hizmet bölgelerimizi genişletmekteyiz. Ataşehir Tesisatçı olarak 7/24 hizmetinizdeyiz.

Yanlış veya eksik yapılacak olan bir işlemde gider borularında meydana gelebilecek herhangi bir hasar, önü alınamayacak daha büyük sorunların oluşmasına neden olabilir. Beyoğlu su tesisatçısı firması olarak gider borularındaki tıkanıklığın tespiti için pis su kamerası cihazlarımızı kullanmaktayız. Bu sayede de tıkanıklığa sebep olan sorunun kısa sürede tespit edebiliyor ve soruna yönelik en uygun çözümü de anında geliştirebiliyoruz.

Beyoğlu Su Tesisatı

Beyoğlu su tesisatçısı firmamız bünyesinde alacağınız tüm hizmetlerimizde sadece teknolojik cihazlar ile tespit ve bakım işlemleri gerçekleştirilmektedir. Kesinlikle eskiden yapıldığı gibi tahmine dayalı bir kaçak tespiti yapılmamaktadır. Bu sayede Beyoğlu su tesisatçısı firması olarak nokta atışı hizmetler verebilmekte ve hiç bir kırma işlemi yapmadan tamamen sorunu tespit edebilmekteyiz.

Beyoğlu Tesisatçı

Gerekli tespitin ve ön inceleme işleminin ardından alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız yapılması gereken tamir ve onarım işlemlerini, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmaktadır. Sizlerin onayının ardından yapılacak olan tamirat işlemleri sonrasında herhangi sürpriz bir ücret ile karşılaşmazsınız. Herhangi bir sebepten dolayı kırılan, çatlayan veya hasar gören pimaş boruları içerisindeki sorunları akustik dinleme cihazları ve termal kameralar ile kısa sürede tespit etmekteyiz. Bunun yanı sıra gider borularında da su kaçakları ve tıkanıklıklar da konutlarda yaşanan en sık karşılaşılan sorunlar içerisinde yer almaktadır. Gider borularındaki kaçak tespiti gerçekten profesyonelce yapılması gereken bir işlemdir

En İyi 10 Beyoğlu Su Tesisatçısı

Beyoğlu su tesisatçısı firması olarak su tesisatı sektörüne yön veren öncü firmalar arasında yer almaktayız. Uzman kadromuz ve kullanmış olduğumuz teknik cihazlarımız sayesinde yaşam alanlarınızı daha konforlu bir hale getirmeye çalışıyoruz. Sizler de profesyonel bir su tesisatı hizmetinden yararlanmak isterseniz Beyoğlu su tesisatçı firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Tıkla Ara

Whatsapp Mesaj Gönder: 0530 562 09 67

Our Score
Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1