SANCAKTEPE/İSTANBUL
0530 562 09 67

Adem Yavuz Su Tesisatı

Adem Yavuz Su Tesisatı

Adem Yavuz Mahallesi mahalle sakinlerine, 20 yılı aşkın süredir hizmet veren firmamız sıhhi tesisat ve petek temizleme işlemleri ile değerli halkımızın yanındayız. Adem Yavuz Mahallesi su tesisatçısı olarak; Konusunda uzman ve sertifikalı personellerimiz ile güler yüzlü hizmet ve % 100 müşteri memnuniyeti ile hizmetimize devam etmekteyiz.Eski binalarda sıkça karşımıza çıkan lavabo tıkanıklıkları ve tuvalet tıkanıklıkları tam bir baş belasıdır. Lavabo ve tuvalet tıkanıklıklarını evlerinizde ya da iş yerlerinizde, kişisel uğraşlarınızla açmaya çalışabilirsiniz. Yalnız bu çalışmalarınız geçici olacaktır. Profesyonel hizmet alınmadan açılmaya çalışılan tıkanıklar günü kurtarmaktan öteye gitmeyecektir.
Özellikle katı atık veya inşaat atıklarından oluşan tıkanıklarda çözümünüz yetersiz kalacaktır. Katı atıklar diye tabir ettiğimiz plastik atıklarının sebeb olduğu takanıklıkları profesyonel bir hizmet almadan açtırmanız imkansızdır. Tıkanıklıklarınıza çare bulamayınca sağlığınızı da tehlikeye atacak ve evinizde kötü kokular oluşmasına sebep olursunuz.
Adem Yavuz Mahallesi Kameralı tıkanıklık açma cihazlarımız ile noktasal olarak tıkanıklığınızı tespit edip, sorunlarınızı gideriyoruz. Tuvalet, lavabo ve gider tıkanıklıklarınız için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.Klozet tamiri, klozet montajı ve klozet sifon tamiratları ile ilgili tüm problemlerinizde sizlerin yanınızdayız.
Adem Yavuz Mahallesi Su Tesisatçısı olarak ev ve iş yerleriniz için olmazsa olmaz bir parçanızdır. Bina içerisine alınmamış su tesisatı ve tuvalet ve banyo giderleri (pissu tesisatı) kalmadığından, buralar da yaşayacağınız bütün sorunlarda su tesisatçısına ihtiyaç duymaktasınız. Su kaçakları, çeşme ve batarya değişim ve satışları gibi konularda bizlere ulaşabilirsiniz.
Adem Yavuz Mahallesi Petek Temizliği
Petek temizliklerinizi yılda bir defa mutlaka yaptırınız. Firmamız son teknoloji cihazlarımız ile peteklerinizi temizliyor ve ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyoruz.

Adem Yavuz Mahallesi Katı Yakıt Kalorifer Kazanı
Eskiden tek odada yakılan kömür sobaları, tek odayı ısıtıp diğer odalara girilmiyordu, hele yatak odaları ve çocuk odaları buz kesiliyordu. Eve gelen misafirler tek göz odaya hapis olup çocukların gürültüleri ve konuşmalar hepsi birbirine giriyordu. Şimdi bodrum katlara kurulan kazanlar ile birlikte bu dertlerin hepsinden kurtuluyorsunuz. Ekonomik ve hesaplı bir sitem olan katı yakıt kalorifer kazanları satış, montaj ve tesisatları için bizleri arayabilirsiniz.

Adem Yavuz Mahallesi Su Tesisatı, Adem Yavuz Mahallesi Su Tesisat Fiyatları, Adem Yavuz Mahallesi Su Tesisat Ücretleri, Adem Yavuz Mahallesi Su Tesisat Firma, Adem Yavuz Mahallesi Su Tesisat Şirketi, Adem Yavuz Mahallesi Lavabo Tıkanıklığı, Adem Yavuz Mahallesi Kalorifer Temizliği, Adem Yavuz Mahallesi Tıkanıklık Açma, Adem Yavuz Mahallesi Su Tesisat Tamiri, Adem Yavuz Mahallesi Gider Tıkanıklığı, Adem Yavuz Mahallesi Tesisatçı, Adem Yavuz Mahallesi Tesisat Firma, Adem Yavuz Mahallesi Tesisat Su,

Our Score
Sorun olan tesisat işlemleriniz için bizimle iletişime geçin!
Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1